درباره ما

به نام خدا

با پشتوانه قریب به سه دهه تجربۀ فعالیت و ارائه خدمات در زمینه کتابهای لاتین اکنون شرکت دانش ارزین جهان در عرضه و تامین کتب تخصصی لاتین در کلیه موضوعات علوم انسانی ، هنر ومعماری ، فنی و مهندسی ، علوم پایه و پزشکی از ناشران معتبر بین المللی فعالیت خود را به شرح زیر اعلام می دارد :

 نمایشگاهها
دانش ارزین جهان با برپائی نمایشگاههای متعدد در تهران و سایر استانهای کشور در طول سال و همچنین در محل نمایشگاه دائمی این شرکت اقدام به عرضه کتابهای مورد نیاز دانشگاهها و سایر علاقه مندان می نماید.

 ثبت سفارش
به منظور تامین نیازهای علمی دانشگاهها و اشخاص ، دانش ارزین جهان آمادگی ثبت سفارش و تهیه کتب درخواستی مشتریان از تمامی ناشرین بین المللی را در تمام طول سال دارد.

 عرضه کتابهای جدید
علاقه مندان به کتابهای جدید در حوزه نشر بین الملل می توانند موضوعات مورد نیاز خود را از طریق تلفن یا ایمیل به دانش ارزین جهان اعلام نموده تا در خصوص ارسال لیست کتب جدید برای آنها اقدام گردد.

 عضویت در سایت
به منظور آگاهی از برنامه نمایشگاههای این شرکت و همچنین دریافت کاتالوگ و آگاهی از تازه های نشر می توانید در سایت دانش ارزین جهان عضو شده تا از اخبار و اطلاعیه های این شرکت بطور منظم بهره مند گردید